Fyzioterapeut

Therme NOVA: Hotel & Therme NOVA

Miesto práce
Rakúsko
Adresa
Köflach, 8580
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat :
Měsíční plat 2125,- Eur + 13. a 14. plat
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Pozice fyzioterapeuta v moderním prostředí hotelu a termálních lázní Hotel&Terme NOVA, který se nachází v krásném podhůří Štýrska.
Náplň práce je různorodá dle dohody od individuální ambulantní terapie po skupinové cvičení, nordic walking či cvičení ve vodě.
Požiadavky na zamestnanca
Vzdělání v oboru fyzioterapie
Nostrifikace (registrace pro výkon povolání v Rakousku)
Zodpovědnost a znalost v oboru
Flexibilita, loajalita, spolehlivost
Vstřícné jednání, pozitivní postoj, čistý pracovní oděv
Základní znalost němčiny
13. a 14. plat
Slevy na služby v komplexu Terme NOVA včetně sauny
20% slevy na produkty v obchodě Nova Thermeshop
50% sleva na ošetření a péči v Therme NOVA
Stravování během pracovní doby ZDARMA (snídaně, obědy)
Placené kurzy v oboru (schválené zaměstnavatelem)
Informácie pre uchádzača
Individuální pracovní doba v rámci týmu
Pomoc při získání nostrifikace (registrace pro výkon povolání v Rakousku)
Pestrá náplň práce (individuální ambulantní terapie, skupinové cvičení, cvičení ve vodě - dle dohody)
Prostor pro vlastní kreativitu
Therme NOVA: Hotel & Therme NOVA je relaxační a zdravotní zařízení, které je rozdělené na více čísti. Jednou z částí je hotel s wellness procedurami, další částí je relaxační termální bazén a další součástí je ambulatorium poskytující zdravotnické služby.
An der Quelle 1, Köflach, Rakúsko
Kontaktná osoba: Astrid Feiertag
Tel.: +430 3144/70 100 604