Pomocný pracovník do skladu/ Nemecko

HSM Personalservice GmbH &Co.KG

Miesto práce
Nemecko
Pracovná oblasť
Špedícia
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.6.2017
Termín nástupu
30.6.2017
Náplň práce
Aktuálne hľadáme do Nemecka 5 mužov do skladu s nápojmi.
Náplň práce:
* triedenie fliaš
* expedícia, vyskladnenie nápojov
Nástup: od 03.07.2017 s príchodom do Nemecka 30.06.2017!Ak máte seriózny záujem prosím prihláste sa už teraz na tel.čísle: 0904018709 alebo emailom: slowakia@hsm-personalservice.de
Požiadavky na zamestnanca
Podmienky:
* nemecký jazyk
* spoľahlivosť
* dôslednosť
Zamestnanecké výhody, benefity
* nemecká zmluva
* bez poplatkov
* platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
* rodinné prídavky na dieťa
* ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ a hradí si ho zamestnanec vo výške 260 - 270 Eur zrážkou zo mzdy
Informácie pre uchádzača
Prihláste sa už teraz emailom: slowakia@hsm-personalservice.de
alebo volajte na tel. kontakt: 00421 904 018 709
Stručná charakteristika spoločnosti :
HSM Personalservice GmbH & CO.KG slowakia@hsm-personalservice.de Spoločnosť je spoľahlivým partnerom v oblasti personálnych služieb.
Münsterplatz 6, Ulm, Nemecko
Kontaktná osoba: Tatiana Orlovská
Tel.: 00421904018709