DÁNSKO - LEKÁRI

In Box Agency s.r.o.

Miesto práce
Dánsko
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
ihneď po absolvovaní jazykovej
Náplň práce
V spolupráci s našim dánskym partnerom aktuálne hľadáme lekárov pre súkromné ale aj štátne ambulancie, kliniky a nemocnice. Ide o dlhodobé kontrakty, a pri väčšine z nich hľadáme uchádzačov, ktorí majú záujem presťahovať sa a pôsobiť v Dánsku pravdepodobne na trvalo. Preto poskytujeme komplexný balík služieb, kde pomáhame aj rodinným príslušníkom s relokáciou. Pracovná doba v Dánsku je cca 37 – 40 hodín týždenne. Zoznam aktuálne obsadzovaných pozícií je nižšie v tomto dokumente – popisy jednotlivých miest a pracovísk sú uchádzačom zasielané následne po upresnení ich špecializácie.
Pracovné hodiny: Každá klinika má iné ordinačné / pracovné hodiny, smeny a pracovné hodiny preto budú upresnené neskôr, keď už budeme vedieť konkrétne pracovisko.
Ubytovanie: so zabezpečením ubytovania, relokáciou zamestnanca, prípadne aj jeho rodine pomôže naša dánska partnerská agentúra.
Požiadavky na zamestnanca
• je potrebné mať minimálne 5 rokov praxe na danej pozícíí + požiadať s pomocou zamestnávateľa o akreditáciu v Dánsku.
• anglický jazyk na dobrej úrovni
• je potrebné absolvovať kurz dánskeho jazyka, ktorý prebieha v Budapešti je zabezpečený a hradený dánskym partnerom
Iné výhody
- Dlhodobý trvalý kontrakt regulovaný Dánskymi kolektívnymi zmluvami
- Minimálna ročná mzda: 94.000 Euro (vrátane benefitov)
- 37 hodinový pracovný týždeň
- 6 týždňov platenej dovolenky
- Bezplatný intenzívny jazykový kurz a Dánsky Zdravotnícky Jazykový program s asistenciou, a bezplatným ubytovaním v Budapešti pred nástupom do zamestnania a príspevkom 800€/mesačne príspevkom 70€ na každé dieťa a starostlivosť o deti.
- Krátky výlet do Dánska pred začiatkom jazykového kurzu, kde budete mať príležitosť navštíviť Vaše budúce pracovisko a miesto kde budete žiť.
- Informácie o kultúre v Dánsku pred príchodom
- Jazykové kurzy pre Vášho partnera a deti
- Partnerský integračný program s osobným konzultantom
- Asistencia s ubytovaním v Dánsku
- Asistencia s administratívnym procesom pri sťahovaní do Dánska
- Asistencia pre partnera pri hľadaní zamestnania a integrácii v Dánsku
- Poradenstvo ohľadom umiestnenia deti do škôl a starostlivosť o nich
- Kontakty na sieť už umiestnených lekárov v Dánsku
- Informácie o dánskych daňových pravidlách
- Hotline Služby pre riešenie urgentných problémov
- Extra lekcie dánčiny po príchode do Dánska
- Vedenie, pravidelné prehodnocovanie a asistencia v integračnom procese
Informácie pre záujemcu
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis v anglickom jazyku spolu s motivačným listom, preloženým dokladom o najvyššom vzdelaní v anglickom jazyku na adresu robert.jopek@inboxagency.sk pričom do predmetu mailu napíšte LEKÁR + VAŠA ŠPECIALIZÁCIA + Dánsko. Prípadne nás kontaktujte na 0908 63 44 71.
Stručná charakteristika spoločnosti :
n Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.
Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.
Palackého 8, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Róbert Jopek
Tel.: 0908634471