ÍRSKO Electrical Technican

In Box Agency s.r.o.

Miesto práce
Írsko
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Pre klienta v Írsku hľadáme 2 kandidátov na pozíciu elektrikár technik. Náplňou práce je káblovanie vedení a zapájanie ovládacích panelov na automatizovaných zariadeniach. Úvodný kontrakt je na 3 mesiace s veľkou pravdepodobnosťou na trvalý pracovný pomer.
Požiadavky na zamestnanca
- prax ako elektrikár, elektrotechnik, elektromechanik
- schopnosť čítať elektrotechnické výkresy a zapájanie zariadení (panelov) podľa nich
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Iné výhody
Ubytovanie: zamestnávateľ pomôže s ubytovaním na pešiu vzdialenosť od pracoviska
Informácie pre záujemcu
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite CV v anglickom jazyku + fotografiu + kópie certifikátov/zv. preukazu na adresu martina.jopekova@inboxagency.sk alebo nás kontaktujte na tel: 0908 63 44 71
Kontaktné osoby:
Ing. Róbert Jopek 0908 63 44 71 – robert.jopek@inboxagency.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
n Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.
Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.
Palackého 8, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Róbert Jopek
Tel.: 0908634471