NEMECKO - Montáž karavanov (stolári, montážnici, inštalatéri)

In Box Agency s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
12 - 15 EUR /
prvých 6 týždňov: 12€/ hod. + 10 € diéty za odpracovaný deň
6 týždňov – 3 mesiace: 12,02 €/ hod. + 15 € diéty za odpracovaný deň
3 mesiace – 5 mesiacov: 12,35 €/ hod. + 15 € diéty za odpracovaný deň
5 mesiacov – 7 mesiacov: 12,91 €/ hod. + 15 € diéty za odpracovaný deň
7 mesiacov – 9 mesiacov: 13,70 €/ hod. + 15 € diéty za odpracovaný deň
9 mesiacov a viac : 14,72 €/ hod. + 15 € diéty za odpracovaný deň
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Pre nemeckého klienta hľadáme manuálne zdatných pracovníkov na prácu vo výrobe a kompletizácii karavanov. Pracovnou náplňou je: montáž a inštalácia karavanov, poskladanie nábytku a jeho inštalácia do interiéru karavanu, montáž bočných stien, inštalácia a pokládka káblov elektrického vedenia a tiež iných prvkov interéru.
Požiadavky na zamestnanca
- Manuálna zručnosť(ideálne vyučený stolár, tesár, montážnik, elektrikár)
- Nemecký jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Chuť pracovať v rušnom prostredí
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí
Iné výhody
Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
- Pracuje sa na nemeckú zmluvu
- Zabezpečenie ubytovania, platí sa 223 € na mesiac v jednoposteľovej izbe (vrátane Wi-Fi)
- Ubytovanie je 5 až 50km od práce s možnosťou dopravy od zamestnávateľa
- Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
Informácie pre záujemcu
V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na info@inboxagency.sk CV v nemeckom jazyku s fotografiou.
Stručná charakteristika spoločnosti :
n Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.
Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.
Palackého 8, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Róbert Jopek
Tel.: 0908634471