Kontrolor/ka kvality

In WorkLBC s.r.o.

Miesto práce
Česká republika
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
850 - 950 EUR /
Mzda 850 EUR/mesiac, diety 130 EUR/mesiac.
Ubytovanie (nie ubytovňa) a doprava do zamestnania zdarma (neztrháva sa zo mzdy)
Možnosť záloh na mzdu, max. 50 EUR/týžden.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Náplň práce
Popis pracovnej náplne:
Vizuálna kontrola kvality výrobkov pre automobilový priemysel. Miesto pracoviska je v ČR (Kvasiny, Plzeň, Mladá Boleslav, Liberec) separované od výrobnej linky, nebudete pracovat pod tlakom a taktom výrobnej linky.
Práca je na 3 zmeny po 7,5 hod. alebo 2 zmeny po 11 hod.
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky na zamestnanca:
Dobrý zrak, ochota pracovat na zmeny.
Jazykové požiadavky:
Slovensky - písomne: pokročilý, ústne: pokročilý
Iné výhody
Ubytovanie pre našich zamestnancov je zdarma (nestrháva sa zo mzdy) doprava do zamestnania zdarma, 2 x do mesiaca preplácame zamestnancom cestu do miesta trvalého pobytu.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Ponúkame široké spektrum služieb, ktoré sú zamerané na personál a personálne potreby firiem. Venujeme sa vyhladávaniu a náboru zamestnancov. V náborových aktivitách sme profesionálmi.
Po dobu našej existencie, máme skúsenosti v mnohých oboroch, poznáme trh práce. Vieme, aké problémy rieši zamestnávatelia so svojimi zamestnancami, a aké problémy majú zamestnanci.
Sokolská 1365, Liberec, Česká republika
Kontaktná osoba: Kivarott Radovan
Tel.: +420 720 724 520