Servisný technik poľnohospodárskej techniky

Ing. Jozef Majera

Miesto práce
Trnava
Pracovná oblasť
Poľnohospodárstvo a potravinárstvo
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Aktuálne hľadáme pre nášho klienta, veľmi dobrú spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom a servisom poľnohospodárskej techniky, samostatného servisného technika pre záručné a pozáručné zásahy/opravy poľnohospodárskej techniky (najmä traktorov) u klienta.
Úlohy, právomoci a kompetencie:
• výjazdy ku klientovi z dôvodu záručného a pozáručného servisu
• technické posúdenie chybného stavu, spojazdnenie/oprava na mieste alebo technický návrh riešenia opravy
• dodržiavanie a zlepšovanie rozpočtu plánovaných a normovaných nákladov
• dodržiavanie bezpečnostných predpisov
• zabezpečenie korektných a aktuálnych hlásení a základných údajov v podnikovom informačnom systéme.
Požiadavky na zamestnanca
• technické vzdelanie v odbore
• viacročné skúsenosti s opravami poľnohospodárskej techniky
• samostatnosť, časová flexibilita
• komunikačné schopnosti.
Iné výhody
• odborná samostatná činnosť na trvalý pracovný pomer
• služobné auto na prepravu z bydliska do práce a ku klientom
• príspevok na ubytovanie alebo kvalitné ubytovanie zdarma v blízkosti sídla spoločnosti
• pracovná doba od 7.00 do 15.30 hod., nadčasy sú platené
• raz do mesiaca pracovná pohotovosť cez sobotu a nedeľu s paušálnou náhradou 50 eur/víkend
• priateľské pracovné zázemie, dobrý pracovný kolektív.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Ing Jozef Majera, headhunter freelancer
Seredská 32, Trnava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Jozef Majera
Tel.: 0905 33 22 09