Operátor pre telefonické dotazovanie

Ipsos s. r. o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Brigády, Marketing a reklama
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
3 - 4,50 EUR /
Odmena je uvedená za každú odpracovanú hodinu.
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
- Telefonické oslovovanie respondentov so žiadosťou o účasti na prieskume trhu v rôznych oblastiach cez naše systémy, ktoré obsahujú dotazník a software telefón spojený s našou ústredňou (náklady na hovory idú na nás)
- Komunikácia a vyplnenie dotazníka s respondentom do predom pripraveného elektronického formuláru
Požiadavky na zamestnanca
- Komunikatívnosť
- Príjemný prejav
- Samostatnosť, zodpovednosť, profesionalita a precíznosť
- Uživatelská technická znalosť (základy práce s PC + MS Office)
Iné výhody
- Motivačné odmeny vo forme súťaží
- Práca možná cez víkendy
- Zoznámenie sa s tématikou v rôznych oblastiach (napr. automobilový priemysel, telekomunikácie, energetika, bankovníctvo, gastronómia a mnoho ďalších
- Platené školenia v rámci jednotlivých projektov
- Pravidelná mzda vyplácaná na začiatku mesiaca
Informácie pre záujemcu
Sme TOP 1 prieskumná spoločnosť v Českej republike a TOP 3 na Slovensku s dlhodobou tradíciou
Našim cieľom je rast a podpora našich klientov a Vy môžete byť jeho súčasťou. Pridajte sa k nám!
Pre viac informácií navštívte stránky fajn-brigada.sk (skopírujte do internetového prehliadaču).
V súčastnej dobe prechádzame na nový systém volania, preto svoju pozornosť zamerajte iba na všeobecné informácie o našej spoločnosti. Pre účasť na školenie je nutné urobiť jednoduchú registráciu.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Agentúra pre prieskum trhu.
Heydukova 12, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Karolína Mašková
Tel.: 226513201