robotník drevospracujúcej výroby - obsluha peletizačnej linky

ISSA, spol. s r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Adresa
Liptovský mikuláš- Okoličné, ul. Za mostom 832
Pracovná oblasť
Drevospracujúci priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
500 - 600 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
11.8.2017
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
robotník drevospracujúcej výroby vykonáva:
- pomocné, prípravné, obslužné a manipulačné práce pri procesu výroby drevných peliet na technologickej linke
- vykonáva kontrolu výrobného procesu linky
- vykonáva prevádzkovú údržbu strojov a zariadení vo výrobe
Požiadavky na zamestnanca
Vodičský preukaz : B
Vítaná prax v obsluhe vysokozdvižných vozíkov, popr. v drevospracujúcom priemysle
Stručná charakteristika spoločnosti :
Výrobno - obchodná spoločnosť,so sídlom v Martine, zaoberajúca sa výrobou ekologických drevených peliet v prevádzke v Liptovskom Mikuláši- Okoličnom.
Flámska, Martin (Martin), Slovensko
Kontaktná osoba: Kanisová Jana
Tel.: 905800703