Operátor/ka výroby Olomoucký kraj + ubytovanie ZDARMA

Jobs 4 Joy SE

Miesto práce
Olomoucký kraj
Pracovná oblasť
Výroba
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín nástupu
15.8.2017
Náplň práce
Prijmeme šikovných a zodpovedných operátorov výroby. Máme voľné pracovné miesta pre ženy aj mužov.
Miesto výkonu práce: Šternbek – Olomoucký kraj
Naplň práce:
- obsluha automatických a poloautomatických zariadení na výrobu drobných elektrických súčiastok
- Balenie, kontrola plastových výrobkov
- Obsluha vstrekolisov
Požiadavky na zamestnanca
- Zodpovedný prístup k práci
- Pracovné skúsenosti výhodou (nie však podmienkou)
- Dobrý zrak
- Manuálna zručnosť
- Základné ovládanie práce s PC
Zamestnanecké výhody, benefity
- Mzda: 80 - 87.5 Kč/ hod. v čistom + príplatky za nadčasy
- Zálohy každý týždeň vo výške 1 000 Kč
- Ubytovanie ZDARMA alebo príspevok na bývanie v súkromí
- Preplatenie cestovných nákladov so SR v plnej výške
- Zabezpečenie ochranného pracovného odevu a obuvi
- Stabilné zamestnanie
Informácie pre uchádzača
Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky, prostredníctvom e-mailu alebo nás navštívte osobne na adrese: Dúbravská cesta 2 Bratislava
Kontaktná osoba:
Lívia Kubačková
e-mail: kubackova@jobs4joy.cz
Tel. kontakt: +421 949 498 384
Stručná charakteristika spoločnosti :
Personálna agentúra - sprostredkovanie zamestnania do Českej republiky
Rohanské nábřeží 657/7, Praha, Česká republika
Kontaktná osoba: Lívia Kubačková
Tel.: 0949498384