Premýšľaš o živote na Morave, no nevieš ako začať? - poskytujeme prácu aj s ubytovaním

Jobs 4 Joy SE

Miesto práce
Česká republika
Pracovná oblasť
Logistika
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Náplň práce

- Práce v sklade, práca na VZV - preukaz na VZV NIE JE podmienkou
- 12 hodinové zmeny ( denné/nočné, formou krátky/dlhý týždeň)
Požiadavky na zamestnanca
- Zodpovedný prístup k práci
- Dobrý zdravotný stav
- Pozornosť a precíznosť
Zamestnanecké výhody, benefity
Mzda: 85 - 100 Kč/ hod v čistom
- Týždenné vyplácanie záloh po prvom opracovanom týždni vo výške 1 000 Kč
- Ubytovanie ZDARMA alebo príspevok 3 000 Kč na bývanie v súkromí
- Ubytovanie blízko práce
- Náklady na cestu so SR o ČR v plnej výške preplatené
- Práca v stabilnej výrobnej spoločnosti
- Celozávodná dovolenka v období vianočných sviatkov
Informácie pre uchádzača
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na nižšie uvedenú e-mailovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky.
Kontaktná osoba:
Lívia Kubačková
e-mail: kubackova@jobs4joy.cz
tel. č: 0949 498 384
Adresa: Dúbravská cesta 2
Bratislava 841 04
Stručná charakteristika spoločnosti :
Personálna agentúra - sprostredkovanie zamestnania do Českej republiky
Rohanské nábřeží 657/7, Praha, Česká republika
Kontaktná osoba: Lívia Kubačková
Tel.: 0949498384