Produkčný/á

JVS Group

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Iné, Umenie a kultúra
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
ihned
Náplň práce
Práca na zaujímavých projektoch na Slovensku a v Čechách v oblasti eventovej/koncertní produkcie.
Požiadavky na zamestnanca
- skúsenosti v oblasti eventovej produkcie 2 roky!!
- kreatívneho, dynamického človeka so zmyslom pre detail
- dobrú užívateľskú znalosť práce na PC (Excel, Word, Power Point)
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka
- organizačné schopnosti
- časovú flexibilitu
- aktívny VP sk. B
Iné výhody
Ponúkame: prácu na zaujímavých projektoch na Slovensku a v Čechách, kolegiálnu atmosféru, mladý kolektív, priestor pre osobný rast, zodpovedajúce finančné ohodnotenie, zázemie stabilnej spoločnosti
Informácie pre záujemcu
V prípade Vašho záujmu o vyššie uvedenú pozíciu, nám zašlite Váš životopis a fotografiu s motivačným listom na emailovou adresu blaskova@jvsgroup.cz. Do predmetu správy uveďte názov pozícia.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Špecialista na marketingové a eventové akcie, spoločnosť usporiadajúca výstavy, koncerty, módne prehliadky a športové akcie.
Kontakt
JVS Group
Slavíkova 1744, Ostrava-Poruba, Česká republika
Kontaktná osoba: Mgr. Lucie Blašková
Tel.: +420731150161