Upratovačka

Katarína Šedivá ROCA

Miesto práce
Trnavský kraj, Trnava
Pracovná oblasť
Služby
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat :
3 - 5 EUR / Hodina
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity
Termín ukončenia výberového konania
30.9.2017
Termín nástupu
Ihneď
Náplň práce
Firma ROCA Cleaning Service hľadá do svojho tímu šikovnú, zodpovednú a flexibilnú pani / slečnu s naozaj silným zmyslom pre poriadok a čistotu na pozíciu upratovačka.
Náplň práce: upratovanie domácností, kancelárskych, obchodných a ambulantných priestorov, umývanie okien a iné príležitostné činnosti podľa požiadaviek klienta.
Požiadavky na zamestnanca
prax v obore minimálne 2 roky - výhodou,
príjemné vystupovanie, flexibilita a naozaj silný zmysel pre poriadok až do posledného detailu.
Zamestnanecké výhody, benefity
flexibilný pracovný čas,
Individuálny prístup,
zabezpečenie dopravy do zamestnania,
príplatky za nadčasy, víkendy a sviatky,
Informácie pre uchádzača
Typ pracovného pomeru: plný alebo skrátený úväzok.
Nástup: Ihneď.
Životopisy prosím zaslať na e-mail: info@UpratovanieRoca.sk
Katarína Šedivá
ROCA Cleaning Service
+421 903 747 267
www.UpratovanieRoca.sk
E-mail: info@UpratovanieRoca.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Upratovacie služby.
Firma ROCA poskytuje upratovacie služby pre domácnosti, administratívne a obchodné priestory a zdravotnícke zariadenia.
Ulica Nerudova 6027/1, Trnava, Slovensko
Kontaktná osoba: Katarína Šedivá
Tel.: 0903747267