vodič v medzinárodnej osobnej doprave

Kohút Miloš - JoMi CAR

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Doprava
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
1 100 - 1 800 EUR /
Mzda a jej výška závisí od odpracovaného výkonu.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Vodič v medzinárodnej osobnej doprave - osobnými vozidlami.
Požiadavky na zamestnanca
Ovládanie anglického respektíve nemeckého jazyka na úrovni mierne pokročilý - aspoň hovorovo.
Iné výhody
Neustále sa rozvíjajúca menšia dopravná spoločnosť, ktorá je na trhu už 12. rokov.
Informácie pre záujemcu
vaclavova.jana@mail.t-com.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Naša organizácia poskytuje služby v oblasti medzinárodnej osobnej ale aj autobusovej prepravy. Na trhu pôsobíme 14 rokov. Sme menšia dopravná spoločnosť.
M.R.Štefánika 614/5, Trenčianske Teplice, Slovensko
Kontaktná osoba: Jana
Tel.: 0905271293