MONTÉR SPRINKLEROV - NEMECKO

Kőnig GmbH & CoKG

Miesto práce
Nemecko
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.12.2017
Termín nástupu
IHNEĎ
Náplň práce
montáž stabilných hasiacich zariadení – sprinklerov, inštalácia potrubia a potrubných sietí vo výškach, ohýbanie trúbok, rezanie závitov, montážne práce vo výškach a na kovových konštrukciách, obsluha pracovnej plošiny, montáž ochranných krytov
Požiadavky na zamestnanca
- prax s montážou vzduchotechniky alebo klimatizácií alebo sprinklerov alebo regálov alebo kovových
konštrukcií, prípadne prax ako zámočník, inštalatér
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni ,,Bau-Deutsch" (nutnosť dohovoriť sa s majstrom na stavbe v
nemeckom jazyku)
- samostatnosť
- výhodou vlastné auto
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca na pracovnú zmluvu v Nemecku
- hradené nadčasy, sviatky a príplatky za nočné smeny
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
- ochranný pracovný odev a náradie
- slovenský koordinátor priamo v Nemecku
- možnosť zálohy už po prvom odpracovanom týždni
- istotu práce v rodinnom podniku
Informácie pre uchádzača
Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku pošlite na e-mail: info@koenig.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
KÖNIG GmbH & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 17-tich pobočkách v Európe viac ako 1.500 zamestnancov.
Nienhagener Str. 30, Moringen, Nemecko
Kontaktná osoba: Kőnig
Tel.: 0911379759