Chyžná

KRIVÁŇ - služby cestovného ruchu, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Kysucké Nové Mesto
Pracovná oblasť
Cestovný ruch, Služby
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
5.9.2017
Termín nástupu
6.9.2017
Náplň práce
- upratovanie izieb a priestorov Hotela podľa zaradenia Hotela do kategórie Hotel **
- umývanie sociálnych zariadení hotela a podláh na izbách i v spoločných priestorov hotela, zaobchádzanie s čistiacimi prostriedkami v zmysle predpisov BOZP a PO,
- výmena uterákov v rámci Zeleného programu, výmena posteľnej bielizne podľa platných predpisov kategorizácie hotelov
- udržiavanie čistoty v celom objekte Hotela
Požiadavky na zamestnanca
Zmysel pre poriadok a čistotu. Kladný vzťah k upratovaniu.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Rodinný hotel v centre Kysuckého Nového Mesta.
Námestie slobody 104, Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Kontaktná osoba: Lenka Štrbáková
Tel.: 918305540