Dispečer medzinarodnej prepravy

Limousin travel, s.r.o.

Miesto práce
Bardejov
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
500 - 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
8.9.2017
Termín nástupu
4.9.2017
Náplň práce
Spločnosť Limousin travel, s.r.o., hľadá dispečera/ku na vybavovanie telefonických a e-mailových objednávok a plánovanie jázd. Konkrétne platové podmienky pri pohovore. Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok. Administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do systému, evidencia údajov o vykonaných jazdách. Operatívne riešenie zmien a reklamácií. Riadenie a koordinácia práce vodičov, stanovovanie optimálnych trás vozidiel a harmonogramu nastupovania a vystupovania prepravovaných osôb. Monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi. Komunikácia s príslušnými úradmi a inštitúciami a spolupracujúcimi firmami. Termín nástupu od Septembra. Osobný pohovor nutný.
Požiadavky na zamestnanca
aktívna nemčina
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme dopravná spoločnosť, ktorá ponúka komplexné dopravné služby pre ľudí na Slovensku a v Rakúsku. Našou hlavnou prepravnou činnosťou je preprava osôb do Rakúska a Švajčiarska. No ponúkame aj jednorázové odvozy na letiská a iné VIP akcie pre našich klientov.
Pod furčou 7, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: Jozef Čuha
Tel.: 00421904018200