Sociálna pracovníčka

LUNA, n.o.

Miesto práce
Trenčín
Pracovná oblasť
Iné
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
- poskytovanie sociálneho poradenstva
- vykonávanie prijímacích pohovorov s novými prijímateľkami sociálnej služby
- vedenie evidencie prijímateliek sociálnej služby
- získavať a spracúvať informácie
- vypracovanie individuálneho plánu prijímateľky sociálnej služby
Požiadavky na zamestnanca
- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore sociálna práca
- počítačové znalosti : Microsoft Word, Excel, PowerPoint
- znalosť zákona o sociálnych službách
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (práca na zmeny)
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- empatia
Iné výhody
Ponúkame prácu v mladom, dynamickom kolektíve.
Informácie pre záujemcu
Práca s cieľovou skupinou ženy zažívajúce násilie - rodovo podmienené násilie
V prípade záujmu posielajte životopis na e-mail: bzdluna@gmail.com.
Telefonický kontakt: Mgr. Daniela Pilečková - 0908 466 100 v pracovných dňoch od 8:00-15:00 hod.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť pôsobí v oblasty poskytovania sociálnych a poradenských služieb
Kontakt
LUNA, n.o.
Nábrežná 8, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Hana Štrbová
Tel.: 0908 466100