Obchodno-technický špecialista pre tlakový manažment

Manpower Slovensko, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj, Bratislava, Košice
Pracovná oblasť
Iné, Obchod
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:

  • akvizícia nových zákazníkov

  • technická analýza požiadaviek zákazníkov a existujúceho stavu prevádzky (pri optimalizácii starších prevádzok)

  • návrh technického riešenia požiadavky a výber optimálneho riešenia; podieľanie sa na realizácii projektov

  • komunikácia so zákazníkmi, projektantmi a dodávateľmi pri realizáciu projektu

  • technické poradenstvo a podpora pri realizácii projektov

  • spracovanie technickej dokumentácie.

Profil kandidáta

  • VŠ vzdelanie II. stupňa – technické zameranie (fyzika, chemia)

  •  má technické znalosti a prax v oblasti problematiky riadenia a regulácie tlaku vody

  • pozná platnú legislatívu v danej problematike

  • má analytické a technické myslenie pre analýzu a návrh riešenia

  • aktívne komunikuje anglicky

  • je rozhodný a zvláda vyjednávanie aj riešenie konfliktov

  • má zmysel pre samostatnú prácu a je schopný prevziať zodpovednosť

  • rád prijíma výzvy a pracuje s modernými technológiami

  • zvláda aj vysoké pracovné tempo

Slovensko
Kontaktná osoba: Veronika Andraščíková