Ředitel pobočky

Marwell Medic s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
31.8.2017
Termín nástupu
1.10.2017
Náplň práce
Oživení a vedení pobočky pro celé Slovensko
www.marwell.cz
Požiadavky na zamestnanca
Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
Znalost práce s PC
Řidičský průkaz - osobní vozy
Zkušenosti s obchodem a marketingem vítány
Znalost či zkušenosti z oblasti zdravotnických prostředků výhodou
Fixní plat dle dohody
Odměny v návaznosti na dosahované výsledky
Jsme malá firma zabývající se výrobou a prodejem zdravotnických prostředků pro miminka. Vyrábíme dětské abdukční kalhotky, sloužící jako korekční abdukční bandáž, která plně nahrazuje dosavadní způsob širokého balení pomocí tří bavlněných plen. Naše výrobky nemusí být používány jen při terapii hrubších patologií, ale i u hraničních nálezů a lze ji využít i jako účinnou preventivní pomůcku pro zdravý vývoj kyčelních kloubů. Na Slovensku jsme registrováni jako výrobce zdravotnických výrobků a jsme zařazeni v úhradovém katalogu VšZP. Hledáme kolegu, který by měl na starosti celé Slovensko a postupně by vybudoval a vedl kompletní slovenskou pobočku.
Plzeňská 298, Planá, Česká republika
Kontaktná osoba: Luboš Krištof
Tel.: +420602557788