Obchodný zástupca - PREMIA 1650 EUR

Mgr. Milan Drimak

Banská Bystrica, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnava, Trenčín, Komárno, Nitra, Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Žilina, Poprad, Prešov, Stará Ľubovňa, Košice
Pracovná oblasť
Brigády, Iné, Obchod, Poisťovníctvo, Služby
Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
500 - 1 500 EUR /
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ASAP
Náplň práce
-priamy predaj služieb klientom
-plánovanie, realizácia a reporting pravidelných obchodných stretnutí
-akvizícia nových klientov
-starostlivosť o firemných klientov
-vedenie obchodných rokovaní, realizácia obchodného prípadu
-aktívna spolupráca s dodávateľmi
-poradenstvo
Požiadavky na zamestnanca
- záľuba v obchodovaní a motivovanosť úspechom
- schopnosť zistiť a uspokojiť potreby náročného zákazníka
- orientovanosť na vysoké ciele a výkon
- kreativita, samostatnosť, schopnosť prevziať zodpovednosť
- asertívne správanie
Iné výhody
-úvodné zaškolenia
-možnosť sebarealizácie
-samostatná a dynamická práca
-motivačný systém hodnotenia
-možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérového rastu
-pre najúspešnejších obchodníkov možnosť ocenenia výkonu podľa vlastného výberu
Informácie pre záujemcu
Očakávame záujem o pracovnú pozíciu najmä záujemcov ktorých hodnotenie má zodpovedať výkonu, zameraných na cieľ, silne komunikatívnych a lojálnych.
Uchádzači môžu očakávať transparentné a korektné výberové konanie. Kontaktovať prosíme výhradne mailom (profesijný životopis ).
Levočská 9, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Milan Drimák