Vodič MKD

Miroslav Ondrejkovič

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Doprava
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Doprava
Ponúkaný plat :
1 400 - 2 300 EUR /
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Práca vodiča nákladného auta do 7,5 tony (resp. nízkotonážnej súpravy do 12 ton).
Práca stabilná. Pravidelne sa jazdí to isté.
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky: vodičský preukaz skupiny C+E, prax minimálne s nákladným autom skupiny C, platné psychotesty, slušné a inteligentné vystupovanie, potvrdenie od lekára, kvalifikačná karta vodiča, digitálna karta vodiča.
Iné výhody
Spoločnosť pôsobí na trhu už 20 rokov. Zamestnávame cez 20 zamestnancov, s ktorými sme si za dlhú dobu pôsobenia v našej spoločnosti vybudovali veľmi lojálny vzťah - mzdy sú vyplácané pravidelne. Vodič má množstvo príležitostí precestovať s nami takmer celú Európu - jazdíme do Čiech, Talianska, Nemecka či Španielska.
Informácie pre záujemcu
www.mocargo.sk
Ak spĺňate požiadavky napíšte nám na mocargo@mocargo.sk alebo zavolajte na tel. číslo +421 905 612 573
Stručná charakteristika spoločnosti :
dopravná spoločnosť a špedícia
Tbiliská 29, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ondrejkovič