Fyzioterapeut/ka

MO CARGO

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
650 - 1 000 EUR /
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
1.4.2017
Náplň práce
Rehabilitácia po športových úrazoch a operáciách, individuálna a skupinová liečebná telovýchova, fyzikálna liečba, elektroliečebné procedúry,... Hľadáme človeka, ktorý chce odborne rásť a pracovať na sebe v modernom centre zamerané na starostlivosť o ľudské telo.
Požiadavky na zamestnanca
- prezentačné a organizačné schopnosti
- schopnosť samostatného rozhodovania
- aktívny a pozitívny prístup k práci
- vysoké pracovné nasadenie, dynamickosť, flexibilita
- Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Iné výhody
www.rehabklinik.sk
Množstvo výhod v modernej klinike rodinného typu :)
Informácie pre záujemcu
Svoje štruktúrované životopisy a žiadosti posielajte e-mailom. Uvádzajte telefonický kontakt.
Zasielajte súhlas s evidovaním a spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania.
Podmienkou prijatia je ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore fyzioterapeut.
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k pacientom
- príjemné vystupovanie
- ochota a chuť vzdelávať sa
- korektnosť a lojálnosť
Kontakt
MO CARGO
Žitná 48, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Miroslav Ondrejkovič
Tel.: 0905612573