Práca na doma - spracovateľ študijných podkladov

Neppo New Trade

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj, Žilina
Školstvo a vzdelávanie, Štátna správa, Zdravotníctvo a farmácia
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
100 - 10 000 EUR /
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
Hľadáte flexibilnú prácu z domu s časovou náročnosťou podľa vašich možností?

Chcete si zarobiť zaujímavé finančné odmeny a zároveň si zvýšiť kvalifikáciu vo vlastnom obore?

Hľadáme schopných spracovateľov (VŠ alebo absolventov) pre tvorbu študijných textov a vysokoškolských skrípt.
Ďalej je možné spracovávať prípadové štúdie, výukové materiály, texty pre podnikateľské zámery a ďalšie podklady podľa priania klienta.

Na základe zadania sa rozhodnete, či máte záujem danú tému spracovať a vyberáte si témy podľa Vašej odbornosti, záujmu a časovej náročnosti.

V prípade záujmu o spoluprácu zašlite mail na: job@profipodklady.sk s nasledujúcimi prílohami:

 Žiadosť o spoluprácu
 Scan diplomu s najvyšším dosiahnutým vzdelaním
 Profesný životopis
Požiadavky na zamestnanca
 ukončené bakalárske štúdium
 perfektnú znalosť slovenského jazyka a gramatiky
 prácu v MS Word vrátane formátovania na vysokej úrovni
 výbornú znalosť a orientáciu vo vybranom obore
 neobmedzený prístup k internetu a odbornej knižnice
 zodpovednosť a spoľahlivosť z hľadiska dodržania termínov
 časová flexibilita
Iné výhody
 nadštandardné finančné ohodnotenie
 prácu z domu
 flexibilná pracovná dobu
 voľba témy podľa vlastného záujmu a časových možností
 spolupráca je zmluvne ošetrená
 motivácia v podobe bonusov
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá písaním podkladov pre rôzne druhy záverečných, ročníkových, či semestrálnych prác
Sládkovičova 1206/55, kysucké Nové Mesto, Slovensko
Kontaktná osoba: Zuza Riečanová
Tel.: 0918607795