Manažer/majiteľ pobočky – franšíza

PENAG, s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Doprava, Služby, Zdravotníctvo a farmácia
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
Ponúkame možnosť vlastného podnikania ako majiteľ pobočky (franšízor) konceptu Novodobá Sanitka.
Preprava osôb k lekárovi, do nemocnice či do kúpeľov.
Založenie a riadenie vlastnej pobočky s výhradným zastúpením v regióne.
Požiadavky na zamestnanca
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• dodržiavanie konceptu
• komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita
• empatia ku klientom a trpezlivosť
• príjemné vystupovanie
• dobrá fyzická kondícia
• vodičský preukaz sk. B + prax min. 3 roky
Iné výhody
Informácie pre záujemcu
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Spoločnosť PENAG s.r.o. je franšízorom na základe Master franšízovej licencie Novodobá Sanitka s.r.o., pre celé územie Slovenska. Novodobá Sanitka s.r.o. sa stala podnikateľom roku 2012 v súťaži T-MOBILE pre ČR. v roku 2016 bola finalistom súťaže Franšizor roku v ČR. V súčasnosti máme 28 pobočiek po ČR a začíname rozvoj na Slovensku. Neváhajte a buďte prví kto zakúpením franšízovej licencie k jedinečnému konceptu Novodobá Sanitka získa možnosť vybudovať vlastnú pobočku vo svojom mesta a okrese!
Informácie k výberovému konaniu
Základné informácie o ponuke a podmienkach pre podnikanie s konceptom Novodobá Sanitka nájdete na www.novodobasanitka.cz ! Pred telefonickým kontaktom - PROSÍM PREČÍTAJTE SI INTERNETOVÉ STRÁNKY – http://www.novodobasanitka.cz/franchiza podmienky pre Slovensko!
V prípade, že spĺňate podmienky použite prosím kontakty pre Slovensko.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť PENAG s.r.o. je franšízorom na základe Master franšízovej licencie Novodobá Sanitka s.r.o., pre celé územie Slovenska. Preprava osôb k lekárovi, do nemocnice či do kúpeľov.
Studienka 344, Studienka, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Peter Nagy
Tel.: 0908758666