MONTÁŽNIK VÝŤAHOV (KONE) S AKTÍVNOU NEMČINOU DO RAKÚSKA

@ PERFECT JOB

Miesto práce
Rakúsko
Pracovná oblasť
Iné
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
asap
Náplň práce
NÁPLŇ PRÁCE
- Čítanie a používanie technických podkladov
- Prax podmienka
POŽIADAVKY:
• Spoľahlivosť, flexibilita, presnosť, schopnosť učiť sa nové veci
• Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
• Vodičský preukaz sk. B
Mzda: 1 600 - 2 000 € netto
V prípade záujmu si pošlite životopis na náš email. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov vyhovujúcich jazykovým znalostiam a praxi.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa na medzinárodnej úrovni zaoberá online profesionálnou asistenciou, personálno-poradenskými službami a sprostredkovaním práce. Cieľom spoločnosti je poskytnúť firmám komplexné asistentské služby, služby na trhu práce spojené s výberom vhodných kandidátov na požadované pozície a zaručiť žiadateľom o prácu maximálnu ústretovosť a diskrétnosť pri hľadaní práce v zahraničí a na Slovensku. Víziou spoločnosti je stať sa spoľahlivým a korektným partnerom či už na strane kandidáta, ale aj na strane organizácie a firmy.
Trnavská 19, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Office Crew
Tel.: 0907906566