Animátor - leto 2017 ! - Grécko, Cyprus, Taliansko, Španielsko, Kanárske ostrovy, Malta,

PERSONALNY LEASING, s.r.o.

Miesto práce
Cyprus, Grécko, Malta, Španielsko
Pracovná oblasť
Brigády, Cestovný ruch
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
750 - 1 000 EUR /
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
počas celého roka
Náplň práce
Využite príležitosť zdokonaliť sa v cudzích jazykoch, spoznať nových ľudí, užiť si leto v prekrásnom prostredí a k tomu si aj zarobiť!
Animátori majú zdarma ubytovanie aj stravu, takže si veľkú časť svojho príjmu ušetríte !
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Pre nášho partnera hľadáme šikovných mladých ľudí na pozície: športový animátor, detský animátor, animátor all-rounder, animátor - tanečník, animátor - spevák, šéf animátor
Detský animátor/ka organizuje kompletný program pre deti v rámci Mini Klubu, na pláži, pri bazéne, výlety s deťmi do okolia, večernú animáciu pre deti, tematické večery, diskotéky pre deti, karnevaly, detské show v spolupráci s ostatnými animátormi pod vedením šéfanimátora. Zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch.
Športový animátor/ka organizuje predovšetkým športové turnaje a aktivity v priebehu dňa (aerobik, gymnastika) a zúčastňuje sa aj na večerných animačných programoch. Podľa svojej špecializácie a vybavenia hotelového komplexu organizuje rôzne športové aktivity a mal by ovládať pravidlá ponúkaných športov.
Animátor allrounder sa zapája do všetkých animačných oblastí vrátane detskej, športovej a večernej animácie.
Šéf animátor/ka - zodpovedá za vytváranie a organizáciu animačného programu v hoteli za pomoci svojho tímu. Zadeľuje úlohy ostatným animátorom, dozerá na priebeh aktivít, sám sa niektorých aktivít zúčastňuje a moderuje večerné programy a show vo viacerých jazykoch. Pre vykonávanie tejto pozície sú potrebné predchádzajúce skúsenosti v hotelovej animácii.
Čistý mesačný príjem: 750 - 1350 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma + bonus 100 Eur na letenku pre skúsených animátorov
750 EUR netto – animátor bez skúseností
770-800 EUR netto – skúsený animátor (jedna odpracovaná sezóna)
800-900 EUR netto – skúsený animátor (dve alebo viac odpracovaných sezón)
1050-1350 EUR netto – šéf animátor
Jazykové požiadavky: Španielsky jazyk - mierne pokročilý alebo Anglický jazyk - mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk - mierne pokročilý alebo Ruský jazyk - mierne pokročilý alebo Švédsky jazyk - mierne pokročilý
Skúseným animátorom a uchádzačom, ktorí sú k dispozícii na 6 a viac mesiacov, stačí ovládať jeden cudzí jazyk.
Nástupy do zamestnania: jar, leto 2015 - priebežne
Kandidáti musia byť k dispozícii minimálne na obdobie 3 mesiacov.
Iné výhody:
- práca cca. 8-10 hodín denne, 5-6 dní v týždni, 1-2 dni voľna
- bezplatné ubytovanie v hoteli alebo apartmánoch mimo hotela
- bezplatné stravovanie v hoteli (plná penzia + pitná voda a/alebo nealko nápoje)
- zabezpečené zdravotné a sociálne poistenie
- nepotrebujete prax - zaškolíme Vás na mieste pracovného pobytu (počas školenia ste platení)
- práca v lukratívnych strediskách a 4 -5* hotelových rezortoch
- ubytovanie a strava ZDARMA!
- overený zamestnávateľ, ktorý už šiestu sezónu v spolupráci s nami, zabezpečí prácu stovkám animátorom !
- spokojní animátori z minulých rokov
- asistencia počas Vášho celého pobytu v zahraničí !
Stručná charakteristika spoločnosti :
PERSONALNY LEASING, s.r.o. je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zahraničným agentúram a zamestnávateľom prevažne v krajinách EÚ. V spolupráci s našimi partnermi zabezpečujeme množstvo pracovných pozícií pre potravinárske a výrobné odvetvia, sklady, dopravné a letecké spoločnosti, zábavné parky, fitnes, športové kluby, farmy, opatrovateľské domy a iné. Agentúra PERSONALNY LEASING, s.r.o. spolupracuje pri sprostredkovaní práce so zahraničnými zamestnávateľmi a agentúrami, hlavne v Rakúsku, Nemecku, Holandsku, Írsku, Veľkej Británii, Českej republike, a Taliansku. Agentúra pracuje s povolením – Sprostredkovania zamestnania za úhradu.
Národného úradu práce, socialných vecí a rodiny v Bratislave.
Agentúra má denne prídávané nové ponuky práce.
Ak ste sa ešte nerozhodli, ktorú agentúru si vyberiete ako svojho sprostredkovateľa práce do zahraničia, agentúra PERSONALNY LEASING, s.r.o. je určite tá najlepšia volba. V našej agentúre pristupujeme ku každému klientovi individuálne, naši asistenti sa snažia poradiť a usmerniť ho pri výbere pracovného pobytu. V našej agentúre ste vždy vítaní.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu.
Kontakt:
Bajkálka 25
827 18 Bratislava,
Slovak Republic
Mobil: 0904 305 555
URL: www.personnel.sk
Email: info@personnel.sk
Bajkálska 25, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: PERSONALNY LEASING, s.r.o.
Tel.: 0904 305 555