Práca pre exkluzívne gastronomické a hotelové zariadenia v Dubaji a Katare

PERSONALNY LEASING, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko, Španielsko, Taliansko
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
počas celého roka
Náplň práce
Jedinečná príležitosť získať prácu v rámci exkluzívnych gastronomických a hotelových zariadení v Dubaji a Katare.
Dubaj je najbohatší zo siedmych emirátov Spojených Arabských Emirátov. Nájdete tu najluxusnejšie hotely, reštaurácie, podmorský svet, či ohromný zimný areál. Hlavné mesto Dubaj je centrom všetkého diania tohoto Emirátu.
Katar patrí medzi najbohatšie krajiny sveta a hlavné mesto Doha má ambíciu stať sa podobnou metropolou biznisu a turistiky ako Dubaj. Hlavné mesto Doha má 1,5 milióna obyvateľov z čoho väčšinu tvoria cudzinci.
Obidve krajiny sú známe nulovou kriminalitou a bezpečím.
Voľné pracovné pozície:
Waiter/Waitress, Bartender (male/female), Receptionist, Front Desk Agent, Senior Hostess, Hostess, Cashier, Supervisor
Benefity:
- zaujímavé platové ohodnotenie : v čistom 900 až 1.300 EUR (v závislosti od pozície a skúseností)
- osobný rozvoj a kariérny rast v exkluzívnych spoločnostiach
- 2-ročný kontrakt s možnosťou predĺženia
- spiatočná letenka
- ubytovanie a strava zabezpečené ZDARMA
- nadštandardné zdravotné poistenie hradené zamestnávateľom
- pracovná doba 48 hodín týždenne
- 30 dní dovolenka ročne
- pracovné vízum a povolenie na pobyt
- všetky náklady spojené s vycestovaním hradené zamestnávateľom
Požiadavky: Odporúčaný vek od 19 do 35, Skúsenosti s prácou v gastronómii alebo v hotelierstve výhodou, Aktívna znalosť anglického jazyka, Dobrý zdravotný stav, Platný cestovný pas platný, Profesionálne vystupovanie
Stručná charakteristika spoločnosti :
PERSONALNY LEASING, s.r.o. je slovenská náborová spoločnosť, ktorá zabezpečuje kvalifikované a nekvalifikované pracovné sily zahraničným agentúram a zamestnávateľom prevažne v krajinách EÚ. V spolupráci s našimi partnermi zabezpečujeme množstvo pracovných pozícií pre potravinárske a výrobné odvetvia, sklady, dopravné a letecké spoločnosti, zábavné parky, fitnes, športové kluby, farmy, opatrovateľské domy a iné. Agentúra PERSONALNY LEASING, s.r.o. spolupracuje pri sprostredkovaní práce so zahraničnými zamestnávateľmi a agentúrami, hlavne v Rakúsku, Nemecku, Holandsku, Írsku, Veľkej Británii, Českej republike, a Taliansku. Agentúra pracuje s povolením – Sprostredkovania zamestnania za úhradu.
Národného úradu práce, socialných vecí a rodiny v Bratislave.
Agentúra má denne prídávané nové ponuky práce.
Ak ste sa ešte nerozhodli, ktorú agentúru si vyberiete ako svojho sprostredkovateľa práce do zahraničia, agentúra PERSONALNY LEASING, s.r.o. je určite tá najlepšia volba. V našej agentúre pristupujeme ku každému klientovi individuálne, naši asistenti sa snažia poradiť a usmerniť ho pri výbere pracovného pobytu. V našej agentúre ste vždy vítaní.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu.
Kontakt:
Bajkálka 25
827 18 Bratislava,
Slovak Republic
Mobil: 0904 305 555
URL: www.personnel.sk
Email: info@personnel.sk
Bajkálska 25, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: PERSONALNY LEASING, s.r.o.
Tel.: 0904 305 555