Mäsiari a pomocní pracovníci - bez znalosti jazyka! - NÁSTUP IHNEĎ!

PERSONNEL.sk

Miesto práce
Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia
Pracovná oblasť
Poľnohospodárstvo a potravinárstvo, Služby, Výroba
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
priebežne
Náplň práce
Hľadáme vyučených aj nevyučených mäsiarov - vykosťovačov, na vykosťovanie stehna, pliecka. Robia sa skúšky zručnosti , uprednostňovaní sú klienti ktorí už pracovali v mäsokombinátoch. Ďalej hľadáme pracovníkov na pomocné práce rôzneho druhu / balenie, rezanie, oddeľovanie mäsa od kosti, kože atď., čiže práca v mäsokombináte podľa potreby.
Mzda: od 9,20 €/hod/brutto ( v závisloti od veku,podľa platnej holandskej legislatívy). Mäsiari majú po odrátani daní a odvodu plat od 1100 - 1500 EUR / mesačne v čistom v závislosti od mäsozávodu a počtu odpracovaných hodín. Pomocní pracovnící v čistom od 800 - 1000 EUR/ mesačne po odrátaní všetkých nákladov aj ubytovania. Pracovníci do 23 rokov- mzda podľa platnej holandskej legislativy.
Pracovná doba : cca. 40 hod./týždenne, v prípade potreby možné nadčasy
Jazykové požiadavky: bez znalosti jazyka !
Vek: zamestnávateľ preferuje klientov vo veku do 50 rokov.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť PERSONALNY LEASING, s.r.o. bola založená v Bratislave v roku 2007. Od svojho založenia si vybudovala pozíciu uznávaného poskytovateľa personálnych služieb.
Základom úspechu spoločnosti sú dlhodobé skúsenosti, kompetencie a expertnosť našich konzultantov so spoločným cieľom poskytnúť dlhodobé a inovatívne riešenie našim klientom.
Bajkalská 25, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Personnel.sk
Tel.: 0904305555