NEMECKO- Práca v skladoch / BMW

PERSONNEL.sk

Miesto práce
Holandsko, Nemecko, Rakúsko
Pracovná oblasť
Služby
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
priebežne
Náplň práce
Detail ponuky: Pozície: šofér VZV, skladový operátor
Lokalita: Nemecko – Leipzig (fabrika Porsche/BMW)
Plat:
- prvých 6 týždňov 7,64€/hod., potom percentuálne navýšenie
- po 6 týždňoch v zamestnaní 8,79€/hod. + prídavky
Ubytovanie:
- zabezpečené partnerskou agentúrou/zamestnávateľom v blízkosti pracovného miesta
Nástup: ihneď po vybavení administratívnych a úradných záležitostí na SR a v Nemecku
Požiadavky:
− životopis v NJ
− notársky overený výučný list a preložený do NJ
− pracovné skúsenosti v oblasti práce v skladoch/logistiky
− vodičský preukaz, vodič VZV, PKW
− aktívna znalosť nemeckého jazyka (bude preskúšaná pred vycestovaním)
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť PERSONALNY LEASING, s.r.o. bola založená v Bratislave v roku 2007. Od svojho založenia si vybudovala pozíciu uznávaného poskytovateľa personálnych služieb.
Základom úspechu spoločnosti sú dlhodobé skúsenosti, kompetencie a expertnosť našich konzultantov so spoločným cieľom poskytnúť dlhodobé a inovatívne riešenie našim klientom.
Bajkalská 25, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Personnel.sk
Tel.: 0904305555