Práca na farme v UK - zber ovocia a zeleniny

PERSONNEL.sk

Miesto práce
Holandsko, Rakúsko, Španielsko, Poľsko, Veľká Británia
Pracovná oblasť
Poľnohospodárstvo a potravinárstvo
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
priebežne
Náplň práce
Práca je vhodná pre uchádzačov, ktorí sú z menších obci a sú zvyknutí na ťažké práce na poli a vstávanie skoro ráno. Práca je fyzicky a psychicky náročná, pracuje sa v akomkoľvek počasí. Niektorým pracovníkom môže byť ponúknutá aj iná práca, ako zbery, a to ďalšie práce, ktoré sa zvyknú vykonávať na farme (balič, vedúci skupiny...) Pracujete na hlavný pracovný pomer, 5-7 dní v týždni, 8-10 hod/denne. Zberači však nie sú platení za pobyt na farme, ale počas pracovných hodín musia splniť aj stanovené normy zamestnávateľa - ide o úkolovú prácu a výška Vašej mzdy závisí od rýchlosti a kvality Vašej práce.
Hľadáme ľudí, ktorí sú ochotní tvrdo pracovať na farme!
Pozícia: Pracovník na farme
Lokalita: Veľká Británia, rôzne lokality
Jazyk: nie je nutná znalosť anglického jazyka !
Náplň práce: - zber ovocia – zeleniny,
- vytrhávanie buriny
- triedenie plodín
- kultivácia pôdy
- a iné pomocné práce na farme.
Vek: 18+ rokov, umiestnime spoločné aj väčšie skupinky, mužov, ženy, páry ....
Požiadavky na uchádzačov:
- nie je potrebná prax, po príchode zaškolenie
- schopní ťažkej fyzickej práce
- pracovník musí byť ochotný pracovať v akomkoľvek počasí
- schopnosť bývať v základnom type ubytovania
- priateľský /á/ a tolerantný (na farmách sú pracovnici rôznych národností)
- dobré správanie
- uprednostníme uchádzačov, ktorí už majú predchádzajúce skúsenosti s prácou na farme.
Dĺžka pobytu: 8- 16 týždňov, ale niektorých pracovníkov môže zamestnávateľ požiadať aby zostali dlhšie, respektíve môžu ostať na ďalšie zbery, ktoré budú nasledovať.
Plat: Od 6,19 GBP/hod.
Výška hodinovej mzdy závisí od Vášho výkonu, nakoľko práca na farmách je vo väčšine prípadov podložená úkolom- normovaná.
Pokiaľ odrobíte klasický týždeň 37,5 hodín za 6.19 GBP / v hrubom na hodinu, Vaša týždenná mzda bude 232.12 GBP brutto.
Pokiaľ budete zbierať úrodu na úkolovú mzdu, zručnejší a šikovný zberač vie za týždeň práce zarobiť od 250 až do 400+GBP.
-pracuje sa cca od 5-6 hod do 16-17.00, 5-7 dni v týždni.
Ubytovanie, strava: Ubytovanie bude poskytnuté zamestnávateľom. Ubytovanie väčšinou zabezpečené v ubytovniach / hosteloch/ alebo karavanoch. Ubytovanie je veľmi jednoduché, ale zamestnávateľ poskytuje vybavenie, umožňujúce pohodlný pobyt za prijateľnú cenu /45 až 50 GBP/týždeň/. Býva sa v 4 až 6 lôžkových karavanoch alebo miestnych ubytovniach, kde od veľkosti izby závisí počet ubytovaných. K dispozícii sú spoločné kuchynské priestory ako aj pánske a dámske sociálne zariadenia v každej ubytovni.
Dopravu z ubytovne na miesto práce zabezpečí zamestnávateľ za úhradu cca 6 GBP/deň.
- Stravu si pracovník hradí sám. Na farmách sa nachádzajú malé obchody, kde si môžu pracovníci zakúpiť potraviny .
Nástupný termín: Priebežne.
Doprava: letecky alebo autobusom, hradíte si sami. Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť PERSONALNY LEASING, s.r.o. bola založená v Bratislave v roku 2007. Od svojho založenia si vybudovala pozíciu uznávaného poskytovateľa personálnych služieb.
Základom úspechu spoločnosti sú dlhodobé skúsenosti, kompetencie a expertnosť našich konzultantov so spoločným cieľom poskytnúť dlhodobé a inovatívne riešenie našim klientom.
Bajkalská 25, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Personnel.sk
Tel.: 0904305555