Čašník,čašníčka

Pivnica u zlatej husi,s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Adresa
Pivnica u zlatej husi Pezinská 2, Slovenský Grob, Slovensko Kontaktná osoba: Dana Kisslingová Tel.: 0905 759 163
Pracovná oblasť
Brigády, Cestovný ruch, Gastronómia, Služby
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
Zaistiť profesionálny a efektívny priebeh všetkých operácií spojených s danou pozíciou.
Požiadavky na zamestnanca
- zodpovedný prístup a spoľahlivosť
- dobré organizačné schopnosti
- kreativita
- schopnosť pracovať v tíme
- zmysel pre poriadok a precíznosť
- čistý výpis z registra trestov´
- zdravotný preukaz
Zamestnanecké výhody, benefity
ubytovanie,výhodný plat
Informácie pre uchádzača
V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí najviac spĺňajú stanovené kritéria budu pozvaní na osobný pohovor.
Nepozvaným sa už vopred touto cestou ospravedlňujeme.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Špecializovaná reštaurácia na podávanie husích špecialít.
Pezinská 2, Slovenský Grob, Slovensko
Kontaktná osoba: Dana Kisslingová
Tel.: 0905 759 163