Elektromechanik s ubytovaním

Podhradsky

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
630 - 700 EUR /
závisí od skúseností jednotlivých kandidátov, konkrétnu mzdu dohodneme na pohovore
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
ineď
Náplň práce
príprava montážnych dielov podľa technickej dokumentácie
zapájanie jednotlivých elektroschém podľa výrobnej objednávky
vizuálna kontrola zapojených komponentov
výroba záložných zdrojov
Požiadavky na zamestnanca
vzdelanie elektrotechnického smeru
znalosť čítania elektrických schém
manuálna zručnosť
vyhláška §21 - výhoda
Iné výhody
ubytovanie za 1 Euro/deň
široký sociálny program
pravidelné navyšovanie mzdy
možný príspevok na dopravu
príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce
firemné permametnky do bazéna, na štadión a iné
Informácie pre záujemcu
V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu pošlite Váš životopis na emailovú adresu podhradskyt@gmail.com, do predmetu správy uveďte názov pozície, na ktorú reagujte, napr. Elektromontážnik. Následne budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu dávate súhlas na spracovanie osobných údajov.
Kontakt
Podhradsky
CSL.ARMADY 15, Nove Mesto nad Vahom, Slovensko
Kontaktná osoba: Podhradsky
Tel.: 0918602578