Upratovačka

Podhradsky

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Pracovná oblasť
Iné, Služby
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
upratovanie bytov - vysávanie, utieranie prachu, čistenie, pranie, žehlenie (podľa požiadaviek klienta)
upratovanie nebytových priestorov - spoločné priestory bytových domov, kancelárie
Požiadavky na zamestnanca
čistý register trestov
dobrý zdravotný stav
robiť svoju prácu dôkladne, k spokojnosti zákazníka
Iné výhody
plat podľa odvedenej práce, možnosť zobrať jednu alebo viac zákaziek
flexibilný pracovný čas - vopred dohodnuté termíny
možnosť pracovať aj na dôchodku, invalidnom dôchodku, popri inej práci, popri škole
Informácie pre záujemcu
V prípade záujmu zašlite svoje kontaktné údaje a životopis na emailovú adresu podhradskyt@gmail.com a do predmetu správy uveďte "upratovačka"
Kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov.
Kontakt
Podhradsky
CSL.ARMADY 15, Nove Mesto nad Vahom, Slovensko
Kontaktná osoba: Podhradsky
Tel.: 0918602578