Elektrikári Nemecko/nástup každý pondelok!

Prestige Work

Miesto práce
Nemecko
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
- mzda 11,23 Euro/ h brutto
-diéta na každý odpracovaný deň 45 Eur
- týždenné zálohy
- ubytovanie je zabezpečené /zamestnanec hradí do max. výšky 20 eur/deň/
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
• sanácia starých objektov
• vykonávanie elektrickej inštalácie v nových budovách, rodinných domov, firiem
• osadenie elektrických káblov
• napájanie zásuviek, vypínačov, svietidiel, RAS,EIB,
• núdzové svietidlá, protipožiarné systémy, hlásiče
• montáž elektrických zariadení
• montáž kovových roštov
• zapájanie elektrických rozvodných skríň
Požiadavky na zamestnanca
• komunikatívna znalosť nemčiny A2/B1
• ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik
• prax v odbore min 2 roky
• vlastné auto
• samostatná práca
• komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce
Iné výhody
- možnosť pracovať nadčasy
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
- platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
- rodinné prídavky na dieťa
- nárok na dovolenku
- vianočné prémie
- ročne 1-2 krát hradia pracovnú odev
- možnosť pracovať na turnusy, po dohode so zamestnávatelom
- veľmi dobrá podpora od nášho tímu
Informácie pre záujemcu
Životopisy v nemeckom jazyku posielajte na mailovú adresu: info@prestigework.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle +421950/654 464.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Predstavujeme Vám pracovnú agentúru Prestige Work, zameranú predovšetkým na dlhodobé ponuky práce v oblasti elektro-, vodo- a plynovej inštalácie na nemeckom trhu.
Z vlastných skúseností vieme aké dôležité je prisutpovať ku kandidátom individuálne a ponúknuť im najkomfortnejšiu prácu podľa ich potrieb, predstáv a cieľov.
V súčasnosti aktívne pracujeme na rozšírení ponuky o nové oblasti pri zachovaní kvality a stability zabezpečených prác.
Ul. K. Thalyho 52/13, Komárno, Slovensko
Kontaktná osoba: Gabriela Szabóová
Tel.: 0950654464