Elektrikári - Nemecko, Ulm

Prestige Work

Miesto práce
Nemecko
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Elektroinštalačné práce rodinných domov, nových bytových jednotiek
Požiadavky na zamestnanca
• komunikatívna znalosť nemčiny B1
• ukončené odborné vzdelanie – elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik
• prax v odbore min 2 roky
• vlastné auto
• samostatná práca
Iné výhody
- možnosť pracovať nadčasy
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
- platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
- rodinné prídavky na dieťa
- nárok na dovolenku
- vianočné prémie
- možnosť pracovať na turnusy, po dohode so zamestnávatelom
- veľmi dobrá podpora od našeho tímu
Informácie pre záujemcu
Ak Vás naša ponuka oslovila prosím pošlite nám svoj životopis v nemeckom jazyku na info@prestigework.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle +421950/654 464.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Predstavujeme Vám pracovnú agentúru Prestige Work, zameranú predovšetkým na dlhodobé ponuky práce v oblasti elektro-, vodo- a plynovej inštalácie na nemeckom trhu.
Z vlastných skúseností vieme aké dôležité je prisutpovať ku kandidátom individuálne a ponúknuť im najkomfortnejšiu prácu podľa ich potrieb, predstáv a cieľov.
V súčasnosti aktívne pracujeme na rozšírení ponuky o nové oblasti pri zachovaní kvality a stability zabezpečených prác.
Ul. K. Thalyho 52/13, Komárno, Slovensko
Kontaktná osoba: Gabriela Szabóová
Tel.: 0950654464