laboračný pracovník v pyrovýrobe, odpaľovač ohňostrojov

PRIVATEX-PYRO, s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Adresa
PŠS Lieskovec, 018 41 Dubnica n/V
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
700 - 800 EUR / Mesiac
polročné a koncoročné odmeny,
príplatky za prácu nadčas,
príplatok za odpaľovanie ohňostrojov,
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
10.7.2017
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
výroba - laborácia pyrotechnických výrobkov, realizácia-montáž a odpaľovanie profesionálnych ohňostrojov
Požiadavky na zamestnanca
zodpovednosť, flexibilita, kvalitná komunikácia
reálny záujem o prácu v oblasti pyrotechniky a realizácie ohňostrojov
vodičský preukaz skupina B (skupina C vítaná)
Zamestnanecké výhody, benefity
stabilné a atraktívne pracovné miesto v celosvetovo uznávanej a renomovanej spoločnosti,
školenia a kurzy vo vlastnom školiacom stredisku,
motivujúce platové podmienky,
odmeny
atraktívne pracovné cesty i zahraničné,
zabezpečený grátis pitný režim a príplatky na stravné lístky,
Informácie pre uchádzača
záujemci zasielajte žiadosti s profesijným životopisom a vašim telef. kontaktom a súhlasom na spracovanie osobných údajov na:
e-mail: lubomir@privatexpyro.sk
alebo na adresu:
PRIVATEX-PYRO,s.r.o.
PŠS Lieskovec
018 41 Dubnica N/V
Stručná charakteristika spoločnosti :
Renomovaná Výrobno-obchodná spoločnosť so zameraním na vývoj, výrobu a predaj pyrotechnických výrobkov, zábavnej pyrotechniky a ohňostrojov s celosvetovou pôsobnosťou.
Spoločnosť sa zaoberá aj priamym dovozom zábavnej pyrotechniky z Číny.
Spoločnosť má viac ako 90% vlastnej produkcie zameranú na import do celého sveta.
Spoločnosť každoročne realizuje ohňostroje na najvýznamnejších ohňostrojných festivalov a súťažiach po celom Svete i na Slovensku.
Naša firma poskytuje svojim zamestnancom stabilné a atraktívne pracovné miesta vo výrobe.
Zabezpečujeme školenia vo vlastnom školiacom centre.
Poskytujeme motivujúce platové podmienky, atraktívne pracovné a zahraničné služobné cesty.
PŠS Lieskovec 1453, Dubnica nad Váhom, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Ľubomír Masár
Tel.: 0905 725 703