Stavbyvedúci

PSJ

Miesto práce
Maďarsko
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
30 000 - 35 000 KČ /
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
- Zodpovednosť za organizáciu a realizáciu stavebných prác v súlade s harmonogramom postupov prác a dodržiavaním požiadaviek kvality.
- Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe.
- Koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov.
- Realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite.
- Kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality.
- Zodpovednosť za správne plánovanie postupov stavebných prác.
- Zabezpečovanie vykonávaných činností v súlade so zmluvou o Dielo, platnou maďarskou legislatívou a internými predpismi.
Požiadavky na zamestnanca
skúsenosti s výstavbou priemyselných objektov
Požadované jazykové znalosti : Maďarčina, angličtina alebo taliančina
Znalosť madarskej legislatívy
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
vedenie ľudí
organizovanie a plánovanie práce
tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov
vysoké pracovné nasadenie
komunikatívnosť, schopnosť riadiť a viesť pracovný kolektív
Iné výhody
Ubytovanie:Poskytuje a hradí zamestnávateľ
Preplatenie cestovných nákladov
Stručná charakteristika spoločnosti :
stavebná spoločnosť
Kontakt
PSJ
Jiráskova 3960/32, Jihlava, Česká republika
Kontaktná osoba: Prakapovich Darya