Predavač/predavačka

PUBLIX

Miesto práce
Prešov
Pracovná oblasť
Obchod
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
- prezentácia tovaru v súlade s firemnou politikou a administratívna činnosť súvisiaca s prevádzkou predajne
- predaj ponúkaného tovaru
- poskytovanie informácii o tovare
- pomoc pri výbere tovaru a asistencia
- práca s pokladňou
- obsluha zákazníka
- preberanie tovaru
- kontrola regálov
- aranžovanie
- kontrola kvality a vzhľadu predávaného tovaru
- obsluhovanie hotovostných platieb
- výroba a podávanie nápojov
- poradenstvo zákazníkom
Požiadavky na zamestnanca
• prax v maloobchode min. 1 rok,
• dôležitý je aktívny prístup, flexibilita, príjemné vystupovanie,
• komunikatívnosť,
• schopnosť prevziať zodpovednosť,
• flexibilita,
• prozákaznícke myslenie,
• zdravotný preukaz,
• odborná spôsobilosť
Iné výhody
- bonusy v závislosti od pracovných výsledkov
- kompletné zaškolenie
Informácie pre záujemcu
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite svoju žiadosť aj s profesijným životopisom na email: office@ibodka.sk s označením "Výberové konanie".
Oslovíme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené podmienky. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Maloobchod s potravinami.
Kontakt
PUBLIX
Moyzesova 36, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: Radoslav Tomko
Tel.: 0905722822