Tesar/ Stolar

Raffaelo

Miesto práce
Francúzsko
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ASAP
Náplň práce
Zmontovanie predpripravených drevených dielov podľa výkresu, osadenie panelov na betónovú platňu s pomocou žeriavu, obkladanie stien tatranským profilom, tesárske prace, osadenie okien a dverí, pokrývačské práce.
Požiadavky na zamestnanca
- Prax v odbore min. 3 roky
- Úplná samostatnosť, zodpovedný prístup k práci
- Vodičský preukaz kategórie B
- Schopnosť čítať dokumentáciu
Informácie pre záujemcu
Stavebná spoločnosť hľadá 2 šikovných tesárov/stolárov/montážnikov, ktorí by s nami spolupracovali pri výstavbe drevených nízkoenergetických montovaných domov vo Francúzsku.
Ubytovanie a strava sú zabezpečené. Výhodné finančné ohodnotenie.
V prípade záujmu Vás prosíme zaslať životopis na uvedenú e-mailovu adresu : raffaelo.sro@gmail.com
Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.
Bližšie informácie na osobnom pohovore.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť sa zaoberá veľkoobchodom a maloobchodom s drevom, výstavbou drevených, montovaných nízkoenergetických domov.
Kontakt
Raffaelo
Krčmerýho 79, Mošovce, Slovensko
Kontaktná osoba: RIDRAY
Tel.: 0917686118