Manažér pre marketing a reklamu / Account Manager

RenaCo s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Adresa
Dolnozoborská 14
Pracovná oblasť
Marketing a reklama
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
júl 2017
Náplň práce
V marketingu a v reklame sa cítiš ako ryba vo vode, máš už nejaké skúsenosti z praxe a nasávaš akékoľvek nové informácie. Máš rád kreatívny rozlet, možno máš aj idey a nápady, ktoré sú v dnešnom reklamou preplnenom svete iné. Chceš rásť a budovať si svoj tím.
Si manažérsky typ, máš rád/a prácu na projektoch, prácu s klientom a v tíme. Potrebuješ však aj samostatnosť, aby mohol/a vyniknúť tvoja individualita, originalita a šikovnosť. Dokážeš sa vložiť do projektov tak, že prípravu komunikačných projektov, prezentácií a ich odprezentovanie pred klientom berieš ako zábavu. Vieš zaujať. Nechceš sa cítiť pod tlakom nadriadeného, ale chceš spolurozhodovať, byť súčasťou fungujúceho tímu, ktorý zvládne všetko.
Máš ambíciu pôsobiť v Nitre, kariérne rásť a niečo v brandži znamenať. Chceme ti načúvať, chceme ťa posúvať, chceme sa aj my od teba niečo naučiť.
Ukáž sa ak si veríš, ak máš vzdelanie, či prax v reklamnej, či marketingovej brandži. Chceme Ťa zažiť.
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie a prax v oblasti reklamná - marketingová komunikácia, masmediálna koumunikácia, reklama, marketing, manažment; 2 roky praxe; počítačové zručnosti na pokročilej úrovni (OFFICE); EN na úrovni B2+; bydlisko v Nitre a okolí. Súčasťou jeho osobnosti je aj manažérsky duch, dôslednosť a spoľahlivosť, chuť rásť, neustále sa vzdelávať a niečo dokázať, byť hrdý na svoju prácu, mať ambície ...
Zamestnanecké výhody, benefity
Pôsobíme už 20 rokov v reklame a ponúkame prácu na projektoch a kampaniach pre renomované značky, perspektívu kariérneho rastu a ďalšie individuálne výhody. Napríklad aj flexibilnejší pracový čas, sem tam homeoffice, vybavené pracovisko, super kolektív a p. Treba nás zažiť - prídi na skusy.
Informácie pre uchádzača
Prosíme poslať CV a pár vlastných slov o sebe (originálny motivačný list). Odpovieme iba uchádzačom, ktorí spĺńajú kritériá.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme marketingovo-komunikačná agentúra, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1997. Špecializujeme sa na tradičný marketing: brandbuilding, marketingovú komunikáciu a tiež na moderný marketing: content marketing a zúrodňovanie webov a p. Navrhujeme a realizujeme komunikačné stratégie a reklamné kampane v online aj v offline prostredí. Budujeme značky a podporujeme predaje našich klientov modernou komunikáciou so zákazníkmi.
Dolnozoborská 14, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Roman Kleman
Tel.: 0905 352 715