Recepčná hotela

Second Division s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Adresa
Odborárska 7,Banka
Pracovná oblasť
Cestovný ruch, Gastronómia
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
750 - 800 EUR / Mesiac
dohodou
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
6.7.2017
Náplň práce
Praca recepčnej medz.hotela.Butikovy hotel GRAND BOUTIQUE HOTEL s 25 luxusnymi izbami,reštauraciou MILLENIUM ,stabilnou obsadenostou ponuka poziciu 1 dennej recep%cnej .Praca 2 dni,2 dbni volno, plat 750- 800 brutto+ % z tržieb predaja.Plat podla praxe a vysledkov.
www.grandboutiquehotel.sk
Požiadavky na zamestnanca
Prax v hotelierstve alebo gastronomii,anglicky alebo nemeck jazyk aktivne,praca s PB a internetom.
Zamestnanecké výhody, benefity
Stabilna praca,vyborny plat, 3x denne strava,benefoty,odmeny % z tržieb
Informácie pre uchádzača
žiadosti so životopisom zasielajte na lareine@sergijo.sk.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnost od juna prevadzkuje hotel GRAND BOUTIQUE HOTEL v Piestanoch a ponuka volne pozicie pre skusenych a ambiciozych zamestnancov v hoteliérstve a gastronomii. Krasny hotel s 25 izbami a luxusnymi apartmanmi,s vysokou celoroˇcnou obsadenostou.
Praca stabilna v zahraničnom time, dobre podmienky, plat ,3x denne strava.
Parkova 45, BRATISLAVA, Slovensko
Kontaktná osoba: Kolarova
Tel.: 0903312651