Šéfkuchár hotela

Second Division s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Adresa
Odborárska 7, Banka
Pracovná oblasť
Cestovný ruch, Gastronómia
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
1 100 - 1 500 EUR / Mesiac
dohodou podla praxe,skusenosti a odbornych znalostí.
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
14.7.2017
Náplň práce
Vypisujeme výberové konanie na poziciu šefkuchára. Vedenie tímu zahraničnych kucharov a pomocneho personalu kuchyne. Spracovanie listkov,priprava a zaucenie na alacart menu, praca vmedz. time. MILLENIUM RESTAURANT + terasa Fontana. / s medz.špecialitami,domacou produkciou.
Požiadavky na zamestnanca
Prax vo vedeni restauracie,kuchyne v hoteloch resp. restauraciach: v zostavovani menu,kalkulacii,vedenia kuchyne a kucharov.
Zamestnanecké výhody, benefity
Stabilne zamestnanie,dobry plat, zazemie medz. hotela. Ubytovanie mozne zdarma dohodou.
Informácie pre uchádzača
žiadost so životopisom zasielajte na lareine@sergijo.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnost od juna prevadzkuje hotel GRAND BOUTIQUE HOTEL v Piestanoch a ponuka volne pozicie pre skusenych a ambiciozych zamestnancov v hoteliérstve a gastronomii. Krasny hotel s 25 izbami a luxusnymi apartmanmi,s vysokou celoroˇcnou obsadenostou.
Praca stabilna v zahraničnom time, dobre podmienky, plat ,3x denne strava.
Parkova 45, BRATISLAVA, Slovensko
Kontaktná osoba: Kolarova
Tel.: 0903312651