Ponuka práce pre ELEKTRIKÁROV a POMOCNÍKOV

SILIUM s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
5,50 - 10 EUR / Mesiac
elektrikár 10,- Eur / živnost
elektrikár 8,- Eur / PZ
pomocník 7,- Eur / živnosť
pomocník 5,50 Eur / PZ
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
dohoda
Termín nástupu
dohoda
Náplň práce
Ponúkame prácu pre elektrikárov a pomocníkov - najlepšie partie. Práca v Bratislave.
Požiadavky : znalosť elektro inštalácie, silnoprúd, platná vyhláška §21.
Práca na flexibilné turnusy.
Ponúkaný plat pre elektrikára od 10 Eur / hod., pomocný elektrikár od 7 eur / hod. Práca na dlhodobé obdobie. Viac info 0918 395 458, prípadne mail : siliumsro@gmail.com
Tešíme sa na spoluprácu
Požiadavky na zamestnanca
platná vyhláška § 21, prax, vzdelanie
Zamestnanecké výhody, benefity
Výhodné mzdové podmienky, zabezpečené ubytovanie, turnusová práca- možnosť flexiblity
práca v interiéri
Práca na Slovensku
Informácie pre uchádzača
tel kontakt : 0918 395 458
mail : siliumsro@gmail.com
Stručná charakteristika spoločnosti :
Ako pracovná a personálna agentura, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti poskytovania personálnych služieb, sme zárukou kvalitných služieb šitých na mieru.
Našou prioritou je garancia spolupráce so stabilným partnérom na trhu práce a svoje úsilie kladieme na vytvorenie a udržanie partnerského a korektného vzťahu.
Ťačevská 1639/38A, Bardejov, Slovensko
Kontaktná osoba: Grivnová
Tel.: 0918 395 458