opatrovateľka

Slovenská katolícka charita, Charitný domov

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Jakubovo námestie 4
Pracovná oblasť
Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
600 - 600 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
15.8.2017
Náplň práce
Náplň (druh) práce
- Poskytovať starostlivosť chorým, bezvládnym a imobilným klientom,
- servírovať stravu a nápoje, kŕmiť klientov,
- pomáhať pri obliekaní/vyzliekaní a vykonávaní osobnej hygieny a starať sa o hygienu ich prostredia,
- sprevádzať klientov k lekárovi, počas prechádzok, návštev a pod.,
- pomáhať pri vykonávaní liečebných úkonov pri ošetrovaní chorých na lôžku,
- vykonávať jednoduchšie ošetrovateľské úkony - meranie tepu, telesnej teploty, špecifickej hmotnosti, starať sa o umierajúcich.
Požiadavky na zamestnanca
Zručnosti, schopnosti:
Všeobecné spôsobilosti:
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca
fyzická zdatnosť
Ďalšie požiadavky:
Je nutné, ak uchádzačka nemá ukončené zdravotnícke vzdelanie, aby mala absolvovaný opatrovateľský kurz.
Osobnostné predpoklady
trpezlivosť
spoľahlivosť
empatia
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Zamestnanecké výhody, benefity
Dovolenka dlhšia o 1 týždeň, jedálne kupóny v hodnote 3,4
Stručná charakteristika spoločnosti :
Charitný domov, zariadenie pre opatrovanie rehoľných sestier na dôchodku.
Jakubovo námestie 4, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Drahomíra Maskaľová
Tel.: 0907020409