Asistentka/poradkyňa vo svadobnom salóne s krajčírskou zručnosťou

Svadobný salón DIAMOND

Miesto práce
Nitra
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
700 - 900 EUR /
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- obsluha zákazníčiek
- predaj svadobného tovaru
- obliekanie šiat nevestám
- úprava šiat na mieru (skrátenie, vypnutie vlečky)
- podielanie sa pri organizácii svadobných výstav, súťaží krásy a prehliadok
- aranžovanie predajne
Požiadavky na zamestnanca
- komunikatívnosť
- príjemné a milé vystupovanie
- záujem o módu a nové trendy
- flexibilita
- kreativita
- precíznosť
- zodpovedný prístup k práci / spoľahlivosť
- základná počítačová znalosť
- vodičský preukaz sk. B výhodou
- základy anglického jazyka výhodou
Informácie pre záujemcu
Žiadosť so životopisom a fotografiou prosím posielajte na diamond@salondiamond.sk
V prípade nášho záujmu si Vás pozveme na osobný pohovor.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Svadobný salón DIAMOND, sídliaci v Nitre a v Bratislave, sa zaoberá prenájmom prestížnych svadobných šiat svetoznámej austrálskej značky MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY, a exkluzívnej portugalskej značky MARIA KARIN a PATRIZIA FERRERA. Okrem šiat svadobných sa venuje aj prenájmu spoločenských šiat rôznych popredných svetových značiek, pánskych oblekov a viest nemeckej značky Wilvorst a predaju svadobnej obuvi a rozličných svadobných doplnkov.
Partizánska 29, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Diana Černá