Recepčný/á

Tankbar, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Požadované vzdelanie
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
Práce súvisiace s prevádzkou recepcie a baru
Prijímanie rezervácií, objednávok, kontrola e-mailovej pošty recepcie
Príjem hosťa a starostlivosť o hosťa pred nástupom na pobyt, počas celého pobytu
Skladové hospodárstvo baru, obsluha registračnej pokladnice
Príprava a výdaj raňajok
Obsluha recepčného software HORES a FOOD, príjem dokladov do skladového hospodárstva
Obsluha platobného terminálu
Príprava a vytvorenie denných a mesačných uzávierok
Požiadavky na zamestnanca
Anglický jazyk v písomnej i hovorovej forme, minimálne na úrovni B1.
Hľadáme spoľahlivú, dynamickú, flexibilnú a komunikatívnu osobu s príjemným vystupovaním a chuťou pracovať
Iné výhody
Práca v mladom priateľskom kolektíve, v útulnom rodinnom hoteli. Výhodami, ktoré ponúkame sú zamestnanecká strava, možnosť využívania hotelového wellness centra, tiež každoročná firemná spoločenská akcia na utuženie dobrých vzťahov.
Pre tých cieľavedomých aj možnosť kariérneho rastu.
Informácie pre záujemcu
Neposkytujeme zamestnanecké ubytovanie.
Predchádzajúce skúsenosti s prácou na hotelovej recepcii nie sú podmienkou.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť prevádzkuje horský hotel a reštauráciu.
B. Němcovej 44, Poprad, Slovensko
Kontaktná osoba: Lucia Zagorová
Tel.: 0917972609