Asistent/ka riaditeľa

Ing.Ľubomír Čupka TATRAPET, export-import, chovateľské potreby

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
- vedenie rôznych druhov agend
- spracovanie údajov do agend, tabuliek
- vedenie štatistiky rôzneho druhu
- komunikácia
- príprava podkladov pre rokovania a stretnutia
Požiadavky na zamestnanca
- zodpovednosť, precíznosť
- chuť učiť sa
- znalosti: Internet, Word, Excell
Iné výhody
Práca vo firme s 25 ročnou históriou, stabilné pracovné miesto, možnosť osobného a prof. rastu.
Informácie pre záujemcu
Prosím zašlite Váš životopis spolu s motivačným listom na pam@tatrapet.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Obchodno-výrobná firma s 25 ročnou históriou. Pomáhame našim zákazníkom starať sa o svojich domácich miláčikov, uplatňujúc naše vedomosti, skúsenosti a profesionalitu.
Nám.osloboditeľov 75/14, Liptovský Mikuláš, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Ľubomír Čupka