Vodič/ka skladník/čka

Ing.Ľubomír Čupka TATRAPET, export-import, chovateľské potreby

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Pracovná oblasť
Obchod
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
- práca v sklade s chovateľskými potrebami
- príprava tovaru na vyskladnenie na základe objednávok
Požiadavky na zamestnanca
- samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, presnosť
- pozitívne myslenie, iniciatíva
- komunikačné schopnosti
- Vodičský preukaz typ B
- VZV vítané
- prax vítaná
Iné výhody
Práca vo firme s 25 ročnou históriou, stabilné pracovné miesto, možnosť cestovania a spoznávania sveta, možnosť osobného a prof. rastu.
Informácie pre záujemcu
Prosíme zaslať žiadosť a životopis na pam@tatrapet.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Obchodno-výrobná firma s 25 ročnou históriou. Pomáhame našim zákazníkom starať sa o svojich domácich miláčikov, uplatňujúc naše vedomosti, skúsenosti a profesionalitu.
Nám.osloboditeľov 75/14, Liptovský Mikuláš, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing.Ľubomír Čupka
Tel.: +421 44 55 22 946