Obchodný zástupca - predaj priemyselnej chémie

TENIX s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
13.3.2017
Náplň práce
Predaj produktov určených na údržbu v priemyselných podnikoch, akými sú: odmasťovače, čističe, mazadlá, separačné hmoty, tesnenia a produkty určené pre plastikársky priemysel (separátory, konzervanty foriem atď.)
Požiadavky na zamestnanca
Podmienky:
-skúsenosti z oblasti priemyselnej údržby (predaj a ponúkanie predmetných produktov, pozícia technológ/údržbár v priemyselnom podniku atď.) prípadne pôsobenie v konkurenčnej firme.
-živnosť/fakturácia na s.r.o., vlastné motorové vozidlo
Iné výhody
Ponúkame rodinnú atmosféru a jedny z NAJVÝHODNEJŠÍCH podmienok na trhu v tomto sektore.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Predaj priemyselnej chémie
Podzámska 16, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: Peter
Tel.: 0903115959